Průjezd závodu Czech Challenge Tour

V neděli 30. 6. 2024 povede přes naši obec trasa cyklistického závodu Czech Challenge Tour. Start bude ve 12 hodin na Dolním náměstí ve Vsetíně a bude pokračovat přes Dušnou, Malou Bystřici a dále na Valašskou Bystřici. Závod se uskuteční za posuvné krátkodobé uzavírky, která bude vymezena čelem a koncem závodu doprovodnými vozidly vybavenými výstražným světlem oranžové barvy. Rozdíl mezi čelem a koncem závodu bude časově omezen na max. 10 min. Krátkodobá uzavírka bude zajištována pořadatelskou službou (viz. mapy se stanovišti pořadatelů).

V souvislosti s konáním této akce bude přemístěna autobusová zastávka Vsetín, Dolní náměstí (více viz. mapka níže).

Dočasné přemístění zastávky Vsetín, Dolní náměstí
Trasa závodu
Rozmístění pořadatelů na území naší obce
Rozmístění pořadatelů na území naší obce
Plakát akce